חיפוש

איך נגרום לעסק להיות מבוסס וידאו?

בפוסט הזה אני רוצה לעשות סדר באפשרויות שהוידאו פותח בפני עסקים. קיים בלבול גדול באופן כללי ועכשיו במיוחד וחבל, כי הכלי הזה מקדם כל עסק לעידן חדש ומרגש.


אז מה תוכלו לעשות עם וידאו?

* שיחות זום - זהו שימוש במצלמת וידאו על מנת לתקשר באופן (כמעט) פרונטלי. החלופה האינטרנטית לפגישה. אם העסק שלכם היה מבוסס פגישות וסדנאות - זאת הדרך החדשה לעשות את זה. זה דורש התאמות, זה מאתגר, אם תרצו אחד הדברים שאנחנו עושים בייעוץ הוא לעזור לכם למצוא את הדרך הנכונה לקיים את הפעילויות האלה בלייב וידאו מול הלקוחות שלכם.


* סרטוני הדרכה - השימוש בסוג וידאו הזה מתאים לעסק שבו נהוג להעביר מידע מסוים שוב ושוב. אין סיבה ולא הייתה סיבה להסביר פעם אחר פעם את אותו המידע, זה זמן ואנרגיה מבוזבזים וניתן לייצר סרטונים פעם אחת שאותם יקבלו (ויאהבו) הלקוחות. זה יוצר תדמית של מקום מסודר שחשב על הלקוחות שלו והשקיע בהם. אגב, גם בתחום הזה אנו מייעצים במסגרת הליווי החודשי שלנו - מזהים את התחומים שהעסק שלכם מסביר שוב ושוב ועוזרים לכם ליצור סרטוני הדרכה מרשימים שתוכלו להשתמש בהם שוב ושוב.


* סרטוני שיווק - המילה ״שיווק״ קצת מרתיעה חלק מבעלי העסקים ואין סיבה שכך זה יהיה. הכוונה לסרטונים שמסבירים מי אתם ומה אתם עושים, למה אתם עושים את זה ואיך. אלו השאלות שלקוחות שואלים את עצמם וכשעסק עונה עליהן, הלקוחות מרגישים מחוברים. חיבור מוביל לרכישה. זוהי החכמה של הסרטונים הפשוטים האלה. אם תרצו לראות דוגמאות של סרטונים מהסוג הזה שיצרנו יחד עם בעלי עסקים, כתבו לנו ותקבלו לינק ועוד הפתעונת כדי שתצאו לדרך עם סרטון שיווקי משלכם :)


* קורס או סדנא דיגיטליים - אלו גם מושגים שמעוררים רתיעה אצל הרבה בעלי עסקים. זה נשמע להם גדול, מסובך, מאתגר, ״משהו שאחרים עושים״ אבל הם לא. הגדולה של התוכן וידאוֹאי הזה הוא שאתם יוצרים דמות וירטואלית שלכם שעובדת בזמן שאתם ישנים. זהו מוצר וידאו (שמורכב מכמה סרטונים) שמעביר את הלקוחות תהליך מסוים. הם יכולים לרכוש ו״לפגוש״ אתכם, בזמן שאתם עושים בכלל משהו אחר. ואתם הוירטואלי יכולים ״לפגוש״ לא רק מישהו אחד אלא מספר אנשים במקביל. בקיצור, האידאל של השימוש בווידאו זה זה.


יש עוד המון שימושים כמובן, בחרנו את השימושים הבולטים ביותר בעולם קידום העסקים. איפה אתם עומדים? באילו מהסוגים אלם משתמשים? אילו כלים חסרים לכם כדי להפוך את העסק שלכם למבוסס וידאו?


במסלול הליווי שלנו אנו עוזרים לכם לפתח את השימושים השונים של הווידאו במסגרת העסק שלכם. בתקופה זו, וידאו הוא הקשר של כולנו עם העולם והמיומנות הזאת היא אפילי קריטית עוד יותר.

לכן מסלול הליווי שלנו מוצע בהנחה משמעותית של כשליש מחיר! הליווי הוא אישי ולכן המקומות מוגבלים - מהרו להרשם בעמוד הראשי של האתר שלנו,


מחכים לכם!

כל הזכויות שמורות לוידאו בקלות - סינטיה רייך 2020