חיפוש

אמנות החיים הטובים וסרטוני וידאו מצליחים

אחד הספרים שאני קוראת כרגע הוא ״אמנות החיים הטובים״ שקניתי בפראג כשהבנתי שהניסיון שלי לטוס בלי ספר כשל (לא חשבתי שארגיש בחסרונו כשאני מטיילת עם בן שנתיים וחצי :)

החיפוש בחנות לא היה קל, הדרישות היו: לא כבד מדי (מבחינת משקל אבל גם תוכן), מעשיר, מעורר השראה, לא ארוך מדי... ונתקלתי בספרון עם הכותרת הכל כך מבטיחה ״אמנות החיים הטובים״. דפדוף של כמה נקודות שונות בספר והרגשתי שהמשאלה שלי התגשמה. ספרים הם דבר קסום. כשהתלמיד מוכן ומחפש, הספר מופיע.

מה אני אוהבת במיוחד? הנושאים מחולקים לשני עמודים בלבד כל אחד, כל נושא מעשיר מזווית שעדיין לא שמעתי. הסבר מתומצת במינון הנכון שמסקרן, מחדש ומשאיר טעם של עוד לנושא הבא.

מה הקשר בין נושאים קצרים ומעוררי השראה ליצירת וידאו?

כשמתלבטים על מה לצלם את הסרטון וידאו שלכם כדאי לזכור שלא צריך המון מידע אלא להפך - לבחור נושא ספציפי מאוד, כמה שיותר ״קטן״. להעביר את המסר באופן מתומצת במינון הנכון וכך שיחדש מהזווית הייחודית שלנו. קל יותר לייצר סרטונים פשוטים ורוב האנשים מעדיפים גם תמציתיות על פני עומס מידע.

סרטונים עמוסים עלולים להביא לנטישה, תמציתיות לעומת זאת תיצור סקרנות לעוד = וזה למעשה האינגייג׳מנט הנכסף.


רוצה ליצור וידאו בקלות?

השאירי לי הודעה בווטסאפ עכשיו:

https://wa.me/972507842882?text=%D7%94%D7%99,%20%D7%90%D7%A0%D7%99%20%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%AA%20%D7%91:


פוסטים אחרונים

הצג הכול

איך נגרום לעסק להיות מבוסס וידאו?

בפוסט הזה אני רוצה לעשות סדר באפשרויות שהוידאו פותח בפני עסקים. קיים בלבול גדול באופן כללי ועכשיו במיוחד וחבל, כי הכלי הזה מקדם כל עסק לעידן חדש ומרגש. אז מה תוכלו לעשות עם וידאו? * שיחות זום - זהו שי

כל הזכויות שמורות לוידאו בקלות - סינטיה רייך 2020