חיפוש

להוביל במשבר

קצת על מנהיגות למרות הקושי והקשר לווידאו


יום חורפי אחד ביולי 1995 עלינו למטוס בארגנטינה: אמא שלי, שני האחים הקטנים שלי ואני בת ה-11. אבא נשאר לסידורים שנותרו עוד. 23 שעות לאחר מכן נחתנו בחמסין הישראלי לחודש של שוק ושל כאוס. למרות שהתארחנו בחום אצל דודה שלי במושב ולא עברנו במרכז קליטה, הכל היה סיוטי.

המציאות לא יכלה להיות שונה כל כך ממה שהכרנו. לא הבנו את השפה, או את ההתנהגות הישראלית, לא ידענו מה מצפה לנו, וחוסר וודאות זה הכי קשה.

אבל בתוך כל הכאוס הזה אמא שלי הייתה עוגן של יציבות. היא הייתה המפקדת של המבצע והובילה אותנו ברוגע וביטחון מדהימים בתוך המשבר שהיינו בו. התוצאה: הקליטה שלנו בארץ הייתה מצוינת וחלקה.

כמעט 25 שנה עברו. אני אמא בעצמי.

קשה בשבועות האחרונים שלא להרגיש את חוסר האונים של חוסר הוודאות. ולפעמים קשה למצוא את התשובות כדי להשרות ביטחון אבל ברור לי שזה מה שהילדים שלי צריכים. שאוביל אותם במשבר.

אז מה הקשר לעסקים שלנו?

זה הזמן להוביל את הקהל שלכם מנקודת המבט שלכם. וגם אם לא בדיוק היה לכם קהל, זה זמן מצוין ליצור לכם כזה. להראות לקהל או לקהל הפוטנציאלי איך אתם יכולים לשפר את המציאות שלו בעזרת עצות מעולמכם - זה מה שיבדיל אתכם מהעסקים האחרים. התחום שלכם מובן לכם מאליו - לאחרים אלו יכולות להיות תובנות מרעננות. נסו לחשוב איך העשייה שלכם משתלבת עם קשיי האוכלוסייה במשבר, מה צריכים מכם? כי צריך.

ומשפט על וידאו לסיום - במיוחד בתקופה בה ״ריחוק חברתי״ הוא ביטוי כל כך רווח, וידאו הוא הכלי שמחבר רגשית את הקהל אליכם, כך הוא מרגיש קרוב. חשבו איך אתם מרגישים כשאתם רואים וידאו של בעל עסק המדבר באותנטיות.

אין צורך שכל התכנים שלכם יהפכו להיות וידאו אבל חלקם בהחלט יצליחו לגעת יותר כשיוכלו להסתכל לכם בעיניים בזמן שאתם מובילים את הקהל שלכם בביטחון במשבר.


אם אתם צריכים יד כדי ליצור וידאו ולהוביל בתחומכם, ״וידאו בקלות״ כאן בשבילכם. מדי יום יעלו לכאן ולערוץ היוטיוב המיוחד למשבר, תכנים שיעזרו לכם לחדד את העשייה שלכם בווידאו ולהגיע אל הקהל שלכם.

תוכלו גם להתייעץ בעלות מבצע של 50 ש״ח (במקום 120) *תקף עד סוף מרץ 050-7842882


פוסטים אחרונים

הצג הכול

איך נגרום לעסק להיות מבוסס וידאו?

בפוסט הזה אני רוצה לעשות סדר באפשרויות שהוידאו פותח בפני עסקים. קיים בלבול גדול באופן כללי ועכשיו במיוחד וחבל, כי הכלי הזה מקדם כל עסק לעידן חדש ומרגש. אז מה תוכלו לעשות עם וידאו? * שיחות זום - זהו שי

כל הזכויות שמורות לוידאו בקלות - סינטיה רייך 2020